cze 23, 2014
admin

Wszechstronne kamery obrotowe IP

Kamery IP z mechanizmem Pan/Tilt/Zoom (PTZ) to najlepszy ze sposobów na monitoring dużych powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Kamery sieciowe IP tego typu są powszechnie stosowane w systemach telewizji przemysłowej IP pasaży handlowych, ulic miast, obiektów sportowych, magazynów, hal przemysłowych, parkingów oraz wielu innych miejsc, w których jedna kamera swoim czujnym okiem ma objąć nadzorem duży obszar.

LC-319-wifi

Jedną z ciekawszych nowości w tym zakresie są bezprzewodowe kamery IP LC-319 LC Security, które dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, pozwalają na budowę skutecznych i niezawodnych w działaniu systemów nadzoru wideo IP, w których obserwacja jest prowadzona przez całą dobę (zintegrowany promiennik IR LED o zasięgu podświetlenia do 15 m) nawet w trudnych warunkach środowiskowych (obudowa odporna na pogodę i akty wandalizmu).

LC-319-44

Kamery obrotowe IP LC-319 pracują w oparciu o profesjonalny 1-megapikselowy przetwornik obrazu, dzięki któremu zapewnia bardzo dokładną reprodukcję obserwowanej sceny oraz dostarcza pełen szczegółów obraz o naturalnej kolorystyce w rozdzielczości HD 720p przy 25 kl./s w kompresji H.264 (szczegółowa identyfikacja osób i przedmiotów). Na wyróżnienie zasługują także inne właściwości kamery IP PTZ LC-319 LC Security, takie jak: wsparcie P2P, Plug&Play, QR Code, łączność bezprzewodowa Wi-Fi oraz obsługa mobilna (Windows Mobile, iOS, Android, Symbian).

Udostępnij na:

Zostaw komentarz