sty 17, 2014
admin

Niezawodna kamera samochodowa z rejestratorem

Wideorejestrator zdarzeń drogowych w postaci kamery samochodowej LC-590CD to w pełni mobilne urządzenie, które dzięki możliwości szczegółowego filmowania sytuacji na drodze, rewelacyjnie sprawdza się jako czarna skrzynka samochodowa. Kamery samochodowe z serii LC-590CD wyposażono w wysokiej klasy podzespoły, dzięki którym urządzenie jest w stanie zarejestrować ostry i bogaty w detale obraz z dźwiękiem w rozdzielczości 1280×960 pikseli.

Płynne i szczegółowe materiały wideo (szerokokątny obiektyw pozwala na uchwycenie całej szerokości jezdni), otrzymywane przy pomocy kamery do samochodu LC-590CD można później z powodzeniem wykorzystać, jako niezbity materiał dowodowy w różnego rodzaju sytuacjach spornych lub po prostu do skontrolowania trasy przebytej przez pracownika.

Ta funkcjonalna i niedroga kamera samochodowa wyróżnia się także łatwym montażem oraz wyjątkowo prostą i szybką konfiguracją. Wygodne poruszanie się po funkcjach urządzenia zapewniają przyciski na obudowie urządzenia (komfortowa obsługa każdego dnia). Kolejną zaleta kamery do samochodów LC-590CD LC Security jest wbudowany wyświetlacz LCD-TFT o przekątnej 2,5? (składany i może być obracany w zakresie 270 stopni), na którym możemy podejrzeć obraz na żywo. Przechwycone obrazy wideo są na bieżąco rejestrowane na wymiennych kartach pamięci typu SD/SDHC/MMC o pojemności do 32GB. Warto także wyróżnić funkcję nagrywania w pętli, dzięki której w momencie zapełnienia karty pamięci, urządzenie automatycznie nadpisuje najstarsze nagrania wideo. Do kamery dołączono także funkcjonalny uchwyt montażowy z przyssawką.

 

Udostępnij na:

Zostaw komentarz